Apple повністю оновить лінійку iPad у 2024 році, включно з iPad mini 7 OLED та iPad Pro M3

Опубликовал
Юрій Орос

Цього року Apple не випускатиме iPad, компанія працює над оновленням iPad mini 7, iPad Air 6 та iPad 11 навесні, повідомляє Марк Гурман із Bloomberg.

Минулого тижня ходили чутки, що Apple незабаром представить три нові моделі своїх планшетів. Однак компанія анонсувала нову версію Apple Pencil з портом USB-C. Якби Apple планувала анонсувати нові моделі iPad, то логічно було б зробити це разом із Apple Pencil.

Курс English For IT: Communication від Enlgish4IT.
Почни легко працювати та спілкуватися з мультикультурними командами та міжнародними клієнтами. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Інформація про курс

Аналітик дав приблизну оцінку того, коли можна очікувати нові iPad. Гурман припускає, що Apple випустить нові моделі планшетів навесні наступного року. За його словами, компанія вже давно працює над iPad 11, iPad mini 7 та iPad Air 6.

Дизайн цих моделей є відносно свіжим, тож зміни варто очікувати в плані продуктивності. iPad Air 6 імовірно вийде з чипом M2, як в iPad Pro і ноутбуках поки актуального покоління. iPad mini 7 — з A17 або A16 Bionic, а iPad 11 може вийти з чіпом A15 Bionic.

Окрім моделей iPad початкового рівня, компанія також розробляє нові моделі iPad Pro. Очікується, що моделі iPad Pro з чипом M3 будуть оснащені OLED-дисплеями, оновленим корпусом та тоншими рамками. Наступними в черзі на OLED-екрани стануть iPad Air і iPad mini, передає Wccftech.

Ймовірною датою анонсу iPad 11, iPad mini 7 та iPad Air є весна, а iPad Pro може бути представлений на заході WWDC 2024 в червні разом із новими Mac на базі M3.

Disqus Comments Loading...