Рубрики НовиниКіно

Багато Шай-Хулудів у новому (дуже видовищному!) трейлері «Дюна: Частина друга‎»

Опубликовал
Катерина Даньшина

Warner Bros. опублікувала третій трейлер фільму «Дюна: Частина друга», який продовжує адаптацію культового науково-фантастичного роману Френка Герберта від режисера Дені Вільньова.

Згідно з синопсисом, у другій частині Пол Атрід об’єднується з Чані та фременами (плем’я пустельного народу у всесвіті Дюни), щоб помститися змовникам, які знищили його сім’ю.

До своїх ролей повернулися Тімоті Шаламе, Зендея, Ребека Ферґюсон, Джош Бролін, Стеллан Скашґорд, Дейв Батіста та Хав’єр Бардем. Також з’являться нові персонажі у виконанні Остіна Батлера (лиходій Фейд-Раут Харконнен), Флоренс П’ю (принцеса Ірулан) та Крістофера Вокена (Шаддам IV).

У той час як попередні трейлери були більш візуальними, новий погляд на другу «Дюну» значною мірою підкреслює елементи дії фільму, включно з повною послідовністю битв між Фрименами та Харконненами. Попри те, що майже всі нові персонажі вже були розкриті, у новому відео вони займають трохи помітніше місце. Романтичні стосунки між Полом (Шаламе) та Чані (Зендея) також отримали більше уваги Атрід у трейлері ділиться з нею деталями своїх кошмарів.

Курс Quality Assurance (QA) від Mate academy.
Курс QA — ідеальний для новачка. Від основ тестування до складних стратегій — опануйте всі технології, щоб жодна помилка не змогла вас оминути. Ми впевнені в якості нашого курсу, тому гарантуємо вам працевлаштування після його завершення.
Зареєструватись на курс

Друга частина «Дюни» буде дещо довшою за першу і триватиме 2 години 45 хвилин.

В український прокат «Дюна: Частина друга» вийде 29 лютого 2024 року.

Трейлер (українською)

Трейлер (оригінал)

Постер

Перша «Дюна» стала касовим хітом із $402 млн, отримала 10 номінацій на премію «Оскар» та шість перемог. Раніше Вільньов заявив, що продовження «буде кращим за оригінал», а сценарій «Дюна 3» майже готовий.

Disqus Comments Loading...