Багатостраждальний ремейк Prince of Persia: Sands of Time повернули Ubisoft Montreal

В Ubisoft заявили про зміну студії-розробника оновленої версії Prince of Persia: Sands of Time. Замість індійських Ubisoft Pune та Ubisoft Mumbai гру продовжить розробляти канадський офіс Ubisoft Montreal.

«Це рішення – важливий крок, і команда, спираючись на роботу, виконану Ubisoft Pune та Ubisoft Mumbai, визначить необхідний час для перегрупування на масштаб гри, щоб надати вам найкращі враження від цього ремейку класики всіх часів, коли він буде готовий».

Ubisoft

Зважаючи на все, вихід гри знову відкладуть, хоча конкретної дати не озвучували. Ремейк класичної гри 2003 року анонсували у 2020 році, а реліз планувався на 21 січня 2021 року. Реакція гравців на оновлену графіку Prince of Persia була вкрай негативною, і реліз перенесли спочатку на 18 березня 2021 року, а потім взагалі перестали анонсувати. Під час недавнього фінансового звіту Ubisoft заявила, що планує випустити The Sands of Time до березня 2022 року. Згодом заявлялося, що вихід запланований на 2022 рік. У звіті розробників повідомлялося про можливий дозвіл на 2022-23 фінансовий рік, що може говорити про вихід у березні 2023 року.

Монреальська студія, окрім «Принца Персії», працює над створенням «Roller Champions» і займається підтримкою «Rainbow Six: Extraction».

Disqus Comments Loading...