Рубрики НовиниСофт

BaiRBIE.me – ШІ-інструмент, який «‎перетворить» вас на Барбі чи Кена за лічені хвилини

Опубликовал
Катерина Даньшина

Тотальна «‎барбіманія» у мережі лише посилилась з дебютом фільму Warner Bros., а доступність інструментів штучного інтелекту дозволила кожному побачити, як би він виглядав у ролі ляльки Mattel.

Один з таких — сайт BaiRBIE.me, який зі звичайного селфі генерує зображення Барбі чи Кена, але з вашим обличчям.

На сайті необхідно завантажити фото високої роздільної здатності, без окулярів, де ви прямо дивитись у камеру, обрати колір волосся, шкіри, расу, стать (фактично вказати Барбі ви чи Кен), а також залишити імейл. За кілька секунд чи хвилин (залежно від того, наскільки популярний інструмент на цей момент) ви можете отримати 4 варіанти зі своїми фото в образі ляльок Mattel (або більше, але за додаткову плату).

Курс Quality Assurance (QA) від Mate academy.
Курс QA — ідеальний для новачка. Від основ тестування до складних стратегій — опануйте всі технології, щоб жодна помилка не змогла вас оминути. Ми впевнені в якості нашого курсу, тому гарантуємо вам працевлаштування після його завершення.
Зареєструватись на курс

У мережі вже є сотні прикладів роботи інструменту – у Twitter навіть виклали варіанти того, як би виглядали президенти України в образі Кена:

Або Валерій Залужний:

Є примітка, що сайт пародійний і не був схвалений проєктом Барбі чи компанією Mattel – це справа рук не досить відомого стартапу Rwnway, який займається брендингом та дизайном, штучним інтелектом та біотехнологіями. Один із засновників – Армон Шарей, раніше керував бостонською компанією SQZ Biotech, яка займається розробкою клітинної терапії нового покоління. Також, судячи з профілю у соцмережах, у складі проєкту Rwnway працює росіянка:

Сайт також (крім того, що отримує доступ до ваших фото та адреси електронної пошти) передбачає у власній політиці, що може використати ваші зображення у вигляді Барбі чи Кена «‎для покращення продуктів» компанії, зокрема й навчання ШІ.

Disqus Comments Loading...