Bloomberg: Apple переманила ветеранку автомобільної індустрії Дезі Уйкашевич для розробки власного електромобіля

Опубликовал
Тетяна Нечет

Протягом кількох років циркулюють чутки про створення Apple власного електромобіля (і навіть що він буде на базі BMW i3). Але жодних підтверджень не було. Проте видання Bloomberg повідомило, що купертинський гігант найняв ветерана автомобільної промисловості з 31-річним досвідом роботи Дезі Уйкашевич. Вона покинула Ford, де була директором Ford Global Automotive Safety Engineering Office. Уйкашевич розпочала свою кар’єру в автокомпанії далекого 1991 року.

Проте Уйкашевич досі вказана на вебсайті Ford як частина команди. Якою буде її роль в Apple, залишається загадкою. Але Уйкашевич відповідала за «поточну та майбутню стратегію програми безпеки (включно з автономними транспортними засобами), розробку корпоративних правил, розробку розширеної стратегії, дії на місцях та дотримання безпеки».

Коли вперше з’явилися новини про електромобіль Apple, Tesla була одним із небагатьох, якщо не єдиним, виробником автомобілів, які вклали значні кошти у свою продукцію. З того часу Tesla представила Model 3, Model Y, Semi та інші.

Раніше ходили чутки, що електромобіль Apple може дебютувати вже 2025 року. Є й інші, у яких називають 2028 рік.

Disqus Comments Loading...