Рубрики НовиниWTF

На Airbnb можна безплатно орендувати будинок Шрека у Шотландії — вафлі та віслюк у подарунок

Опубликовал
Катерина Даньшина

Airbnb відтворила житло Шрека і пропонує його до оренди — бронювання стартує 13 жовтня та доступне на один вікенд (з 27 по 29 жовтня) для трьох гостей максимум.

Якщо ви шанувальник фільму «Шрек» 2001 року, маєте унікальну нагоду провести ніч на болоті, де колись проживав найдобріший людожер у світі. Airbnb пропонує до оренди житло, розташоване у Шотландському нагір’ї — вартість бронювання «Болота Шрека‎» становить $0 (щоправда, добратись до місця ви маєте за власний кошт), а компанія зробить одноразову пожертву для дитячої благодійної організації HopScotch.

«Розташоване глибоко в лісах Шотландського нагір’я болото з усіма вигодами, організованими Шреком, пропонує незабутній відпочинок. Ця покрита мохом, мутна оаза — ідеально затишне місце, де можна відпочити від міського життя та насолодитися красою природи‎», — пишуть в описі до об’єкта.

А ще ви можете запалити свічку з вушної сірки, розвалитись у кріслі, розпалити вогнище та поїсти вафель. Господар будинку — той самий віслюк.

На знімках все дійсно виглядає так, нібито болото з будинком витягли з фільму (ще й написи «обережно» тут як тут). І хоча, може здатися, що зображення створила якась нейромережа — цей об’єкт реально існує і належить компанії Ardverikie Estate, яка придбала права на використання франшизи для створення туристичного об’єкта. 

Ну й Airbnb не вперше пропонує шанувальникам зупинитись у знакових місцях — з книжок чи фільмів. На початку року компанія пропонувала до бронювання будинок Барбі, а у 2021 році житло Маккалістерів з фільму «Сам удома».

Disqus Comments Loading...