Рубрики НовиниСофт

Chromebook сповіщатиме користувачів про використання кабелю USB-C з обмеженою функціональністю. Спочатку ця функція з’явиться на пристроях з Intel Core 11-12 покоління

Опубликовал
Тетяна Нечет

Останнє оновлення Google Chromebook додало функцію, при якій пристрій повідомляє користувачеві, якщо кабель USB-C має обмежену функціональність. У кабелів може бути різна швидкість заряджання та передачі даних, тому ця нова функція Chromebook — корисний інструмент для усунення неполадок.

«Придатні пристрої Chromebook повідомлять вам, якщо кабель USB-C, який ви використовуєте, не підтримує дисплеї або не ідеально підходить для вашого ноутбука. Ви також отримаєте повідомлення, якщо кабель не підтримує високопродуктивні стандарти USB4/Thunderbolt 3, які підтримує ваш Chromebook», — йдеться в блозі Google.

Нова функція з’явиться насамперед на Chromebook із процесорами Intel Core 11-го або 12-го покоління, які підтримують USB4 або Thunderbolt, а потім і на інших.

Оновлення включає ще кілька функцій. З’являться лупа з розділенням екрана і програма для рукописного введення Cursive для всіх Chromebook, що підтримують стилуси.

Курс English For Tech course від Enlgish4IT.
Лише 7 тижнів по 20-30 хвилин щоденного навчання допоможуть вам подолати комунікативні бар'єри. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Дійзнайтеся більше

Через напад росії мільйони українців були змушені залишити свої будинки, тисячі навчальних закладів постраждали від бомбардувань та обстрілів. Понад 3,7 мільйона дітей навчаються дистанційно. Тому Google у співпраці з Міносвіти України, ЮНЕСКО та партнерами по всьому світу вирішив подарувати 43 тисяч ноутбуків Chromebook українським викладачам.

Disqus Comments Loading...