Ціна Bitcoin впала до мінімального значення за місяць ($38 580), інші криптовалюти також дешевшають

Ціна Bitcoin впала до найнижчого значення більш ніж за місяць. Інші популярні криптовалюти також дешевшають. Причинами цього є побоювання інвесторів та невелика кількість зацікавлених покупців.

Так, вартість Bitcoin у понеділок впала на 4,2% – до рівня $38580. Ціна Ethereum знизилася на 4,7% і досягла $2902. Інші криптовалюти, такі як BNB, XRP, Solana, Cardano, Luna, також дешевшають. Вартість глобального ринку криптовалют протягом останніх 24 годин зменшилася приблизно на 4% – до $1,9 трлн.

Графіки технічного аналізу показують, що попри недавнє зниження вартості Bitcoin, криптовалюта все ще не наблизилася до показників перепроданості (ситуація, коли актив торгується за ціною, нижчою за свою реальну вартість). За словами аналітика 22V Research Джона Рока, короткострокова підтримка на рівні $35 тис., ймовірно, не втримається. Аналітик припускає, що ціна Bitcoin опуститься до $30 тис.

Цього року Bitcoin торгується переважно в діапазоні від $35 тис. до $45 тис. Як і інші ризикові активи, криптовалюта останнім часом дешевшає, оскільки Федеральна резервна система США почала підвищувати процентні ставки на тлі стійко високої інфляції. Аналіз Glassnode показує, що інтерес до Bitcoin залишається приглушеним – з невеликим зростанням бази користувача монети й мінімальним потоком нового попиту.

Водночас багато «биків» все ще сподіваються на зростання вартості Bitcoin до $100 тис. і навіть вище.

Джерело: bangkokpost, forbes

Disqus Comments Loading...