Рубрики Новини

Facebook та Instagram дозволили бажати «смерті російським окупантам», путіну та лукашенку

Опубликовал
Максим Григор'єв

Соцмережа Facebook тимчасово призупиняє правило “хейтспіч”, яке забороняло користувачам закликати до насильства у відповідь на вторгнення росії. Тепер українці, поляки та росіяни можуть закликати до смерті путіна чи лукашенка.

Представник Facebook Енді Стоун оголосив про тимчасовий дозвіл на деякі публікації, яки б були видалені за заклики до насильства.

«Внаслідок російського вторгнення в Україну ми тимчасово допустили форми політичного самовираження, які зазвичай порушують наші правила, такі як агресивні висловлювання, наприклад, «смерть російським окупантам». Ми, як і раніше, не допустимо закликів до насильства щодо російських громадян».

Енді Стоун

У росії відреагували на це правило, вимагаючи від Meta припинити «екстремістську діяльність». Після відключення російських держЗМІ та закриття фейкових акаунтів, що розповсюджують проросійську пропаганду, Генпрокуратура рф  звернулася до суду з вимогою визнати Meta екстремістською організацією та заборонити її діяльність у росії. Таким чином обмежать доступ до соцмереж Facebook і Instagram.

Пізніше російські ЗМІ заявили, що WhatsApp не торкнеться блокування, оскільки це засіб спілкування, а не розміщення інформації.

Джерело: Reuters

Disqus Comments Loading...