Новини

Facebook та Instagram дозволили бажати «смерті російським окупантам», путіну та лукашенку

Facebook та Instagram дозволили бажати «смерті російським окупантам», путіну та лукашенку

Соцмережа Facebook тимчасово призупиняє правило “хейтспіч”, яке забороняло користувачам закликати до насильства у відповідь на вторгнення росії. Тепер українці, поляки та росіяни можуть закликати до смерті путіна чи лукашенка.

Представник Facebook Енді Стоун оголосив про тимчасовий дозвіл на деякі публікації, яки б були видалені за заклики до насильства.

«Внаслідок російського вторгнення в Україну ми тимчасово допустили форми політичного самовираження, які зазвичай порушують наші правила, такі як агресивні висловлювання, наприклад, «смерть російським окупантам». Ми, як і раніше, не допустимо закликів до насильства щодо російських громадян».

Енді Стоун

У росії відреагували на це правило, вимагаючи від Meta припинити «екстремістську діяльність». Після відключення російських держЗМІ та закриття фейкових акаунтів, що розповсюджують проросійську пропаганду, Генпрокуратура рф  звернулася до суду з вимогою визнати Meta екстремістською організацією та заборонити її діяльність у росії. Таким чином обмежать доступ до соцмереж Facebook і Instagram.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

Пізніше російські ЗМІ заявили, що WhatsApp не торкнеться блокування, оскільки це засіб спілкування, а не розміщення інформації.

Джерело: Reuters

Meta запустила у Facebook центр підтримки українців


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: