Новини Новини 11.03.2022 о 15:43 comment views icon

Facebook та Instagram дозволили бажати «смерті російським окупантам», путіну та лукашенку

author avatar

Максим Григор'євСтажер

Репутація Наднизька

Тиждень ШІ на ITC.ua за підтримки

На ITC.ua Тиждень ШІ. Ми досліджуємо, як саме ШІ покращує життя мільйонів людей прямо зараз і що чекає нас у майбутньому. Партнер проєкту – компанія Favbet Tech, яка активно інтегрує ШІ у свої продукти.

Соцмережа Facebook тимчасово призупиняє правило “хейтспіч”, яке забороняло користувачам закликати до насильства у відповідь на вторгнення росії. Тепер українці, поляки та росіяни можуть закликати до смерті путіна чи лукашенка.

Представник Facebook Енді Стоун оголосив про тимчасовий дозвіл на деякі публікації, яки б були видалені за заклики до насильства.

«Внаслідок російського вторгнення в Україну ми тимчасово допустили форми політичного самовираження, які зазвичай порушують наші правила, такі як агресивні висловлювання, наприклад, «смерть російським окупантам». Ми, як і раніше, не допустимо закликів до насильства щодо російських громадян».

Енді Стоун

У росії відреагували на це правило, вимагаючи від Meta припинити «екстремістську діяльність». Після відключення російських держЗМІ та закриття фейкових акаунтів, що розповсюджують проросійську пропаганду, Генпрокуратура рф  звернулася до суду з вимогою визнати Meta екстремістською організацією та заборонити її діяльність у росії. Таким чином обмежать доступ до соцмереж Facebook і Instagram.

Пізніше російські ЗМІ заявили, що WhatsApp не торкнеться блокування, оскільки це засіб спілкування, а не розміщення інформації.

Джерело: Reuters

Meta запустила у Facebook центр підтримки українців

Favbet Tech — українська продуктова компанія, розробник iGaming-рішень. Входить до топ-50 найбільших IT-компаній України за версією DOU.Спеціалізується на високонавантажених системах, хмарній інфраструктурі та штучному інтелекті. У 2025 стала ініціатором створення АІ-комітету Асоціації «ІТ Ukrainе» — першого галузевого об’єднання, що займається питаннями розвитку АІ на рівні бізнесу й держави.

Що думаєте про цю статтю?
Голосів:
Файно є
Файно є
Йой, най буде!
Йой, най буде!
Трясця!
Трясця!
Ну такої...
Ну такої...
Бісить, аж тіпає!
Бісить, аж тіпає!
Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: