Фінзвіт Intel: падіння доходів на 15% та плани вбудувати ШІ в кожен продукт

Опубликовал
Юрій Орос

Попри 15% падіння доходів, продемонстроване у фінансовому звіті Intel, генеральний директор Пет Гелсінгер дуже оптимістично налаштований щодо штучного інтелекту й повідомив інвесторам, що планує «вбудувати ШІ в кожен створюваний продукт».

Головне з фінзвіту Intel

  • Дохід у другому кварталі — $12,9 млрд, що на 15% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
  • Прибуток на акцію (EPS) Intel склав $0,35.
  • Результати другого кварталу перевищили верхню межу прогнозу; компанія продовжує реалізовувати стратегію, нарощуючи темпи в технологічних процесах, виробництві продуктів і ливарному виробництві.
  • Прогнозований дохід у третьому кварталі 2023 року — приблизно 12,9-13,9 млрд доларів; очікуваний прибуток на акцію Intel у третьому кварталі — 0,04 долара.

Оптимізм Пета Гелсінгера базується на скорому виході Meteor Lake — першого споживчого чипа з вбудованим нейронним процесором для завдань машинного навчання. Хоча раніше передбачалося, що ШІ-модулями оснащатимуться лише преміальні лінійки, Гелсінгер очікує, що штучний інтелект стане частиною кожного продукту Intel.

Очільник Intel заявив, що штучний інтелект і хмарні обчислення «не обов’язково мають іти рука об руку» і треба більше споживчих продуктів, оптимізованих для ШІ. Це обумовлено тим, що на ринку хмарних ШІ-обчислень домінує Nvidia, а не Intel, передає The Verge.

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне) від Powercode academy.
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс
Disqus Comments Loading...