Framework створила модульний Chromebook з підтримкою модернізації та ремонту – ціна від $1000

Опубликовал
Вадим Карпусь

Компанія Framework, що займається розробкою модульних та ремонтопридатних рішень, створила пристрій Chromebook. Об’єднавшись із Google, вона створила версію ремонтопридатного ноутбука для ChromeOS.

Ноутбук Framework Laptop Chromebook Edition оснащений 13,5-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2256×1504 пікселів (співвідношення сторін 3:2). Базова конфігурація включає процесор Intel Core i5-1240, 8 ГБ оперативної пам’яті та твердотілий накопичувач місткістю 256 ГБ. Доступна можливість збільшити ОЗУ до 64 ГБ, а накопичувач – до 1 ТБ. Також модернізацію можна здійснити пізніше.

Користувач зможе налаштувати ноутбук на власний розсуд, включаючи конфігурування роз’ємів USB-C, USB-A, MicroSD, HDMI, DisplayPort і Ethernet. Крім того, можна придбати спеціальні карти розширення сховища на додаткові 250 ГБ або 1 ТБ.

Онлайн-курс "Project Manager" від Laba.
Станьте проджектом, що вміє передбачати ризики наперед і доводити проєкт до результату, який хочуть замовники. Поділиться досвідом Павло Харіков, former Head of PMO в Kyivstar.
Програма курсу і реєстрація

Представлений модульний Chromebook оснащений чипом безпеки Titan C, вбудованим у корпус. Поки незрозуміло, чи це вплине на можливість замінювати материнську плату, коли настане час для модернізації.

Ноутбук Framework Laptop Chromebook Edition доступний для попереднього замовлення за ціною від $999. Постачання очікуються наприкінці листопада або на початку грудня.

Джерело: Engadget

Disqus Comments Loading...