Google об’єднує команди Android та Chrome з підрозділом апаратного забезпечення — все заради ШІ

Опубликовал
Катерина Даньшина

Об’єднана команда займатиметься впровадженням штучного інтелекту у смартфони та загалом все, що працює під керуванням Android.

Очолить підрозділ Рік Остерло, який раніше контролював зусилля Google з апаратного забезпечення, а давній керівник Android, Chrome і ChromeOS Хіроші Локхаймер візьметься за «інші нові проєкти» компанії.

«Наявність об’єднаної команди для всіх платформ і пристроїв допоможе нам надавати продукти вищої якості та досвід для наших користувачів і партнерів», — написав генеральний директор Google Сундар Пічаї. «Це допоможе нам активізувати екосистеми Android і Chrome, і швидше донести найкращі інновації до партнерів».

Новий підрозділ також бере на себе частину досліджень Google, зокрема тих, що стосуються комп’ютерної фотографії. Пічаї додає, що хоче, щоб команда жила на «перетині апаратного забезпечення, програмного забезпечення та ШІ».

«З радістю приймаю цей новий виклик і прискорюватиму інновації штучного інтелекту в екосистемі Android. З нетерпінням чекаю посилення нашої стратегічної співпраці з Qualcomm і Snapdragon для Android, не лише в мобільних, а й у комп’ютерних, XR та автоматичних системах», — написав Остерло на X.

Розробка Google власного чипа Pixel Tensor разом із Samsung поставила підрозділ апаратного забезпечення у протиріччя з Qualcomm — найбільшим партнером Android з виробництва мікросхем.

Онлайн-курс Frontend-разробник від Powercode academy.
Курс на якому ти напишеш свій чистий код на JavaScript, попрацюєш із різними видами верстки, а також адаптаціями проектів під будь-які екрани. .
Зарееструватися

Під час презентації Pixel 6 Остерло заявляв, що Google «роками була стримана» у сфері штучного інтелекту, перш ніж почала виготовляти власні чипи, що стало «вибухом» у порівнянні з мікросхемами Qualcomm, які компанія використовувала раніше. Генеральний директор Qualcomm Кріштіану Амон відреагував на допис — очевидно, обидва керівники публічно люб’язні.

Джерело: ArsTechnica

Disqus Comments Loading...