Google об’єднує команди Android та Chrome з підрозділом апаратного забезпечення — все заради ШІ

Опубликовал
Катерина Даньшина

Об’єднана команда займатиметься впровадженням штучного інтелекту у смартфони та загалом все, що працює під керуванням Android.

Очолить підрозділ Рік Остерло, який раніше контролював зусилля Google з апаратного забезпечення, а давній керівник Android, Chrome і ChromeOS Хіроші Локхаймер візьметься за «інші нові проєкти» компанії.

«Наявність об’єднаної команди для всіх платформ і пристроїв допоможе нам надавати продукти вищої якості та досвід для наших користувачів і партнерів», — написав генеральний директор Google Сундар Пічаї. «Це допоможе нам активізувати екосистеми Android і Chrome, і швидше донести найкращі інновації до партнерів».

Новий підрозділ також бере на себе частину досліджень Google, зокрема тих, що стосуються комп’ютерної фотографії. Пічаї додає, що хоче, щоб команда жила на «перетині апаратного забезпечення, програмного забезпечення та ШІ».

«З радістю приймаю цей новий виклик і прискорюватиму інновації штучного інтелекту в екосистемі Android. З нетерпінням чекаю посилення нашої стратегічної співпраці з Qualcomm і Snapdragon для Android, не лише в мобільних, а й у комп’ютерних, XR та автоматичних системах», — написав Остерло на X.

Розробка Google власного чипа Pixel Tensor разом із Samsung поставила підрозділ апаратного забезпечення у протиріччя з Qualcomm — найбільшим партнером Android з виробництва мікросхем.

Курс Quality Assurance (QA) від Mate academy.
Курс QA — ідеальний для новачка. Від основ тестування до складних стратегій — опануйте всі технології, щоб жодна помилка не змогла вас оминути. Ми впевнені в якості нашого курсу, тому гарантуємо вам працевлаштування після його завершення.
Зареєструватись на курс

Під час презентації Pixel 6 Остерло заявляв, що Google «роками була стримана» у сфері штучного інтелекту, перш ніж почала виготовляти власні чипи, що стало «вибухом» у порівнянні з мікросхемами Qualcomm, які компанія використовувала раніше. Генеральний директор Qualcomm Кріштіану Амон відреагував на допис — очевидно, обидва керівники публічно люб’язні.

Джерело: ArsTechnica

Disqus Comments Loading...