Рубрики НовиниІгри

Анонс нової GTA став найпопулярнішим ігровим твітом за всю історію Twitter (Х). Продажі GTA 5 вже перевищили 190 млн копій

Опубликовал
Володимир Скрипін

Перший трейлер нової GTA (ймовірно, з порядковим номером 6) очікується на початку грудня (найімовірніше, на The Game Awards 7 грудня), але відзначитися першим рекордом їй це аж ніяк не завадило.

GTA 6 вже б’є рекорди

Вчорашнім анонсом анонсу наступної частини, яку так чекають шанувальники відомого на весь світ серії кримінальних бойовиків, глава студії Rockstar Сем Гаузер запустив хайптрейн — його повідомлення стало найпопулярнішим ігровим твітом за всю історію Twitter (Х). За шість годин допис зібрав понад 1,1 млн вподобайок та 85 млн переглядів, що робить його найпопулярнішим ігровим за всю історію платформи. Також публікація стала №1 в трендах у 14 країнах і в усьому світі. На момент підготовки публікації у твіту більше як 141 млн переглядів та 51 тис. коментарів.

За ці ж 6 годин анонс зібрав понад 2,1 млн вподобайок в Instagram.

Онлайн-курс "Бренд-менеджмент" від Laba.
Розберіться в комплексному управлінні брендом: від його структури до комунікації з аудиторією.Дізнайтесь принципи побудови бренд-стратегії, проведення досліджень і пошуку свого споживача.
Детальніше про курс

 

Дата релізу GTA 6

Наразі все вказує, що GTA 6, найімовірніше, вийде у 2025 році — 8 листопада Take-Two (власник Rockstar) опублікувала квартальний звіт, в якому глава Take-Two Штраус Зельник привітав Сема Гаузера з 25-річницею студії Rockstar, яке відзначатимуть за місяць, та заявив, що з нетерпінням чекає показу трейлера нової частини GTA у грудні. Як і раніше, реліз попередньо заплановано на 2025-й фінансовий рік (це період із квітня 2024-го до березня 2025-го) — окремо під час звіту відзначили, що потенційний страйк акторів в індустрії геймдеву не позначиться на термінах розробки нової GTA. Також Rockstar запевняла, що нова GTA не затримається через масштабний витік геймплея та вихідного коду ранньої збірки гри восени 2022 року, і що інцидент не сильно нашкодив бізнесу.

І це збігається з попередніми повідомленнями Джейсона Шраєра та інших авторитетних джерел, які вказували на реліз GTA 6 у 2025 році.

Що відомо про GTA 6

Раніше глава Take-Two Штраус Зельник розповідав про намір з наступною частиною GTA встановити нові творчі стандарти для серії, ігрової індустрії та всього ринку розваг. До речі, очікується, що GTA 6 коштуватиме від 1 до 2 мільярдів доларів, що зробить її найдорожчою грою всіх часів.

За попередніми даними, GTA 6 перенесеться у вигадане Маямі зі світом, який постійно розширюватиметься з часом, додаючи нові міста, які гравці зможуть досліджувати. На сюжет та створення героїв розробників надихнула нашуміла історія пари сумнозвісних злочинців — Бонні і Клайда. А ще у грі (вперше за всю історію франшизи) з’явиться грабельний жіночий персонаж — начебто  дівчина-латиноамериканка.

Є цілком логічні припущення, що нещодавні зміни в корпоративній культурі Rockstar Games істотно вплинуть на гру — сексуальна об’єктивізація жінок та трансфобні жарти, притаманні попереднім частинам, відійдуть у минуле.

У нещодавніх повідомленнях щодо GTA 6 також згадувалася система винагород у криптовалюті і багато штучного інтелекту — розумніші тварини завдяки функції AnimalIntelligence, а взаємодія з дикою природою стане глибшою. ШІ-можливості людських NPC прокачають завдяки системі AIMemory — вони зможуть запам’ятовувати дії та рішення гравця, впливаючи на їхню взаємодію. Одна з функцій в меню натякає, що NPC навіть зможуть відчувати запах інших персонажів.

Продажі GTA 5 перевищили 190 млн

Тим часом загальні продажі ігор серії GTA перевищили 410 мільйонів копій, з яких понад 190 млн припало на GTA 5. Франшиза має всі шанси взяти планку понад 200 млн до виходу GTA 6.

Disqus Comments Loading...