Huawei Mate 50 — перший класичний смартфон з підтримкою супутникового зв’язку

Опубликовал
Андрій Русанов

Компанія Huawei презентувала нове покоління флагманських смартфонів. Моделі Mate 50 та Mate 50 Pro зможуть надсилати текстові повідомлення через китайську супутникову мережу BeiDou. Функція дозволить спілкуватися в районах, де немає стільникового зв’язку.

Супутникові термінали зв’язку існують досить давно, деякі з них оснащені ОС Android. Новизна смартфонів Huawei Mate 50 у тому, що це перші масові телефони LTE, здатні під’єднуватися до мережі через супутник.

Серія Mate 50 побудована на основі процесора Snapdragon 8 Plus Gen 1. Huawei Mate 50 Pro оснащений 6,74-дюймовим дисплеєм OLED з частотою оновлення 120 Гц, Mate 50 має 6,7-дюймову панель OLED з частотою 90 Гц.

Основи Web дизайну від Hillel IT School.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Обидва апарати мають основну камеру на 50 МП зі змінною апертурою та діафрагмою від f/1,4 до f/4. Модель Pro отримала 64 МП телеоб’єктив з 200-кратним цифровим зумом. Звичайний Mate 50 пропонує 100-кратний цифровий зум із 12 МП сенсором.

Також на тильній панелі смартфонів розміщено 13 МП надширококутник із діафрагмою f/2.2. Попередні флагмани Huawei часто знаходилися у топі рейтингу камер, тож варто чекати непоганої якості фото від новинок.

Минулого місяця Starlink разом з T-Mobile анонсували підключення смартфонів до супутникової мережі. Ілон Маск та Майк Зіверт розповіли, що для підключення підійдуть вже існуючі апарати. Також заявлено супутниковий зв’язок в автомобілях Tesla. Обидві технології тестуватимуть в окремих районах США.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...