Рубрики Новини

IBM та Payoneer — ще дві компанії, які припинили діяльність в росії через війну в Україні

Опубликовал
Володимир Скрипін

З кожним днем все більше технологічних та фінансових компаній залишають російський ринок через розв’язану путінським режимом війну в Україні. Тільки що список поповнили ще дві відомі транснаціональні компанії — ІТ-гігант IBM та платіжна система Payoneer. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

IBM виробляє та продає апаратне та програмне забезпечення, послуги (хостинг, консалтинг) у сферах від мейнфреймів до нанотехнологій. Складно переоцінити велич та вплив «блакитного гіганта», особливо в корпоративному сегменту. Тож повне припинення діяльності IBM  у рф —  суттєвий удар по економіці країни-агресора. Особливо з врахуванням того, що кількома днями раніше російський ринок покинули Oracle та SAP.

Водночас міжнародна платіжна система Payoneer особливо популярна серед фрілансерів, що виконують різну роботу для іноземних замовників. Також можна загадати, що PayPal також призупинила роботу у рф, а раніше обмеження для росіян через війну в Україні ввели Wise і Remitly.

Disqus Comments Loading...