Ілон Маск знову найбагатша людина світу — його статки оцінюються в $240 млрд

Опубликовал
Катерина Даньшина

Час від часу генерального директора Tesla і SpaceX посуває з першого місця французький магнат Бернар Арно.

Минулого тижня акції Tesla обвалились після оголошення про надання семирічної позики для нових клієнтів автовиробника, а капітал Маска зменшився на $18 млрд. 

У понеділок акції відновились (зросли більш ніж на 2,5% – до понад $266), а чистий капітал Ілона Маска збільшився ще на $4,1 млрд (до $240 млрд), перевищивши статки його головного конкурента в рейтингу мільярдерів Forbes – генерального директора LVMH (компанії, що володіє брендами Louis Vuitton, Christian Dior і Tiffany) Бернара Арно.

Арно з сім’єю посідають друге місце серед найбагатших людей світу зі статками $235 млрд, на третьому – засновник Amazon Джефф Безос, який значно відстає від конкурентів, з капіталом у $151 млрд.

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

Попри те, що Маск залишив посаду генерального директора Twitter – нині цій компанії він, здається, приділяє найбільшу увагу. Учора в соцмережі розпочався масштабний ребрендинг – старий логотип синьої пташки замінили знаком 𝕏, що свідчить про те, що сайт близький до перетворення на програму, яка поєднає в собі функції соцмережі та платіжних сервісів. Раніше Twitter був поглинутий новою компанією Маска X Corp.

Disqus Comments Loading...