Intel допоможе DARPA пришвидшити розробку автономних бойових всюдиходів — створить нові платформи для моделювання

Опубликовал
Тетяна Нечет

В рамках програми DARPA RACER Агентство передових оборонних дослідницьких проєктів США (DARPA) створить автономні бойові всюдиходи, здатні пересуватися складною місцевістю самостійно так само швидко, як з людиною-водієм. У цьому йому допоможе Intel. Компанія розробить нові платформи для моделювання.

Метою проєкт Robotic Autonomy in Complex Environments with Resiliency — Simulation (RACER-Sim) є створення комп’ютерних моделей, що імітують бездоріжжя, по якому їздитимуть поки що віртуальні бойові машини. Intel Labs працюватиме з Центром комп’ютерного зору в Барселоні та Техаським університетом в Остіні для створення інструментів симуляцій.

«Ми зібрали команду відомих експертів з Центру комп’ютерного зору та Техаського університету в Остіні з метою створення універсальної та відкритої платформи для прискорення прогресу в області позашляхових наземних роботів для всіх типів середовищ та умов», — йдеться в повідомленні Intel Autonomous Agents Lab.

Розробка автономних бойових машин, які можуть їздити бездоріжжям, по пагорбах та інших типах місцевості, є складним завданням. Традиційні датчики LIDAR та камери призначені для передбачуваних умов, таких як дороги та автомагістралі. Автономні позашляховики призначені для складніших умов.

Онлайн-курс "Арт Менеджер" від Skvot.
Навчіться шукати фінансування та планувати бюджет, керувати командою, запускати артпроєкти та пітчити їх так, щоб великі компанії захотіли колабитися.
Детальніше про курс

Протягом наступних двох років Intel працюватиме над прискоренням процесу проєктування бойових всюдиходів. На першому етапі будуть створені нові платформи для моделювання та інструменти для створення карт, які можуть імітувати бездоріжжя. На другому етапі Intel впровадить нові алгоритми, що дозволить скоротити витрати та час.

Платформа моделювання Intel Labs дозволить налаштовувати майбутні карти, включаючи створення величезних нових середовищ, що охоплюють понад 160 000 км2, всього у кілька кліків.

Пентагон багато років працює над автономними технологіями для збройних сил США, включаючи безпілотні підводні судна, безпілотні винищувачі тощо.

Disqus Comments Loading...