Рубрики НовиниІгри

Творці Kingdom Come: Deliverance анонсували показ наступної гри за тиждень — 18 квітня

Опубликовал
Володимир Скрипін

Фанати Kingdom Come: Deliverance нарешті дочекалися продовження.

Чеська студія Warhorse Studios анонсували дату презентації наступної гри — її покажуть вже за тиждень, 18 квітня о 21:00 за київським часом. Показ транслюватиметься на YouTube та Twitch.

Похмуре тизер-зображення з вершником на коні, опубліковане в соцмережах, і попередні численні натяки розробників не лишають майже ніяких сумнівів — нас чекає продовження визнаного рольового екшену RPG Kingdom Come: Deliverance 2018 року. Власне, авторитетний інсайдер billbil-kun, який майже ніколи не помиляється, відразу після публікації тизеру підтвердив, що показ дійсно присвячений сиквелу Kingdom Come, або, як її часто називають фанати, “кама”.

Курс Digital Marketing від Mate academy.
На курсі ви навчитесь запускати рекламу в кабінтеах Facebook/Instagram та Google. Ви також познайомитися з SEO та Email marketing. Це ті навики які найчастіше просять ІТ компанії від Junior Marketers. А ми вас не лише навчимо, а й працевлаштуємо!
Дізнатися більше про курс

Kingdom Come: Deliverance вийшла  ПК, PS4 та Xbox One в лютому 2018 року, через чотири роки після успішного закінчення збору коштів на Kickstarter (понад $2 млн). Це RPG з відкритим від першої особи, яка дозволяє пережити історію сина коваля Генрі в середньовічній Богемії початку XV століття, з точним дотриманням історії й прискіпливою реконструкцією. Попри непростий творчий шлях гру прийняли переважно позитивно — її середня оцінка на Metacritic становить 76 балів зі 100 від журналістів та 8,1 з 10 від гравців. На Steam гра має 82% позитивних відгуків. Попри те, що нативних версій Kingdom Come: Deliverance для PS5 та Xbox Series X|S немає, 15 березня Warhorse випустила «Королівське видання» на Nintendo Switch. Перед цим у лютому Warhorse повідомила, що продажі Kingdom Come: Deliverance перевищили 6 млн копій.

Disqus Comments Loading...