Компанія роботаксі Waymo звільняє співробітників — втретє за рік

Опубликовал
Катерина Даньшина

На початку року в компанії працювали 2500 співробітників, і 200 з них були скорочені протягом попередніх двох раундів звільнень.

Waymo, яка нещодавно розширила мережу своїх роботаксі в Сан-Франциско, скорочує робочі місця — і це вже втретє за рік. Представник компанії сказав, що скорочення є «‎частиною процесу внутрішньої реорганізації», а кількість звільнених — «невелика».

На початку року в компанії працювали близько 2500 співробітників, і понад 200 з них звільнили під час двох раундів скорочень — у січні в межах масштабних звільнень в материнській Alphabet та у березні.

У серпні Waymo, разом з іншою компанією роботаксі Cruise, що належить General Motors, отримали дозвіл від регуляторів на повноцінну роботу в Сан-Франциско: їм дозволили цілодобово курсувати чи не по всьому півострову та брати гроші за кожну поїздку. За перші 5 днів після отримання дозволу завантаження програм Waymo та Cruise різко зросли, а загалом їх завантажили 513 000 та 146 000 разів відповідно. 

Психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців від Ithillel.
Пройдіть психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців щоб дізнатися ваші сильні сторони, вподобання і інтереси і з'ясувати, яка IT-спеціальність вам підходить.
Пройти тест

Підрозділ Alphabet, до якого належить Waymo отримав $285 млн доходу у минулому кварталі, водночас витрати склали $813 млн. Наступний фінансовий звіт компанії запланований на 24 жовтня.

Джерело: SF Standard

Disqus Comments Loading...