Рубрики НовиниСофт

«Київстар» за сприяння Google переходить на протокол RCS, який врешті має замінити SMS/MMS — поки лише у розсилках для бізнесу

Опубликовал
Володимир Скрипін

«Київстар» повідомив про впровадження у своїй мережі підтримки протоколу обміну повідомленнями RCS У 2008 GSMA розробила новий стандартний протокол обміну даними, який врешті має замінити SMS/MMS. RCS дозволяє абонентам спілкуватися через універсальну службу обміну повідомленнями з тими самими функціями, що у месенджерах. Поки що мобільний оператор пропонує лише новий тип розсилок на противагу звичайним SMS для бізнесу.

Серед головних переваг повідомлень RCS:

  • значно більший розмір тексту;
  • можливість обміну зображеннями, аудіо, відео та іншими файлами;
  • чат-боти для миттєвої комунікації з клієнтами та зворотного зв’язку щодо продуктів та послуг;
  • функція каруселі для показу кількох продуктів в одному повідомленні, а також зручні кнопки для переходу на сайт, QR тощо;
  • аналітичні звіти для брендів зі сповіщеннями про прочитання та статистикою залучення
    клієнтів.

На травневій конференції Google I/O повідомлялося, що тільки в застосунку Google Messages протоколом RCS щомісяця користується понад 500 мільйонів користувачів. І, як відомо, останнім часом Google докладає значних зусиль для просування RCS та невтомно переконує Apple перейти на цей протокол для уніфікації спілкування користувачів iPhone та Android.

У «Київстар» повідомляють, що вже зараз у їхній мережі технологію RCS підтримує понад 5 млн Android-пристроїв і кількість сумісних моделей збільшується органічно. Наразі технологія передачі повідомлень із розширеними можливостями RCS доступна на всіх сумісних моделях в застосунку «Повідомлення» (Messages) від Google.

Disqus Comments Loading...