Рубрики НовиниWTFІгри

Лара Крофт в Tomb Raider I–III Remastered «перемальовувалася» росіянами з Aspyr

Опубликовал
Юрій Орос

Tomb Raider I–III Remastered працювали не лише оригінальні розробники, але й компанія Aspyr, з якої доволі суттєво стирчить російське коріння. Вона також виступила видавцем.

ТГ-канал Падон передає, що хоч Aspyr і американська компанія, але вона є дочірньою компанією Saber Interactive, заснованої росіянами і яка має активний офіс Saber Russia. 

Онлайн-курс "Стратегічний маркетинг" від Laba.
Навчіться збільшувати ROI компанії, відстежувати тренди просування та завойовувати нові ринки завдяки комплексній маркетинговій стратегії.
Програма курсу і реєстрація

Також стало відомо, що як мінімум 2 учасники з російського сайту (та YouTube-каналу) stopgame брали пряму участь в розробці Tomb Raider I–III Remastered.

Крім того, вони потрапили в титри.

Це пояснює, чому з’явилася російська озвучка, якої не було в оригінальних іграх. Українська ж «удостоїлася» лише текстової локалізації. Цього разу росіяни знайшли дійсно ефективний спосіб влізти в ігрову індустрію. Через ностальгічні нотки багатьох жителів цивілізованого світу в гри великі шанси заробити, в тому числі й через велику кількість оглядів на провідних сайтах, як-от The Verge.

Disqus Comments Loading...