Рубрики НовиниІгри

Онлайн Helldivers 2 в Steam сягнув майже 460 тис. одночасних гравців — шутер увійшов в топ-20 за весь час

Опубликовал
Володимир Скрипін

Сервера Helldivers 2 тріщать по всіх швах через надмірне навантаження — попри все нова гра Arrowhead утримується в топі продажів і продовжує ставити рекорди в Steam. Так, у ніч проти 21 лютого проєкт взяв планку у 457,6 тис. одночасних гравців та увійшов за цим показником в топ-20 ігор за всю історію Steam.

Топ-20 ігор за максимальним онлайном за всю історію Steam. Джерело: SteamDB

Helldivers 2 відзначилася новим досягненням через кілька годин після виходу патчу для підвищення стабільності серверної інфраструктури. За останню добу кооперативний шутер Sony залишив позаду Sons of the Forest (414,3 тис.) та Among Us (447,5 тис.), і вже дихає в спину наступним конкурентам: Capcom Arcade 2nd Stadium (463,9 тис.), Life is Strange 2 (468,7 тис.) та Fallout 4 (472,9 тис.).

Як вже неодноразово писалося, сама Helldivers 2 щедро просякнута сатирично-ностальгічною атмосферою фільму «Зоряний десант» Пола Верховена, тож не дивно, що глядачі на усій цій ностальгії кинулися переглядати знову культове SciFi кінця 90-х. Власне, на хвилі хайпу робота Пола Верховена помітно піднялася в рейтингу найпопулярніших фільмів на IMDb — за останні кілька днів фільм про винищення гігантських інопланетних комах заради порятунку Землі піднялася з 583 на 164 місце.

На тлі проблем зі стабільністю творчий директор Arrowhead Game Studios Йохан Пілестедт порадив гравцям поки не поспішати з купівлею Helldivers 2, якщо вільних коштів не вистачає, і дочекатися, коли розробники достатньо збільшать максимальну місткість серверів. На тлі труднощів з доступом рейтинг Helldivers 2 у Steam впав нижче 70% — наразі він становить 68% на основі 108 тис. рецензій гравців.

Онлайн-курс "Арт Менеджер" від Skvot.
Навчіться шукати фінансування та планувати бюджет, керувати командою, запускати артпроєкти та пітчити їх так, щоб великі компанії захотіли колабитися.
Детальніше про курс

Якщо раптом проґавили, наш огляд Helldivers 2, де ми детально розповідали, що такого особливого у продовженні оригінальної Helldivers 2015 року.

Disqus Comments Loading...