Марк Цукерберг «вербує» дослідників Google DeepMind через особисті електронні листи, — The Information

Опубликовал
Катерина Даньшина

Керівник Meta шукає таланти у сфері штучного інтелекту.

Марк Цукерберг пише особисті електронні листи ШІ-фахівцям Google DeepMind, аби переманити їх в Meta, пише The Information з посиланням на двох людей, які переглянули повідомлення.

Один зі співрозмовників сказав, що Цукерберг писав дослідникам нібито штучний інтелект дуже важливий для Meta і висловлював сподівання на те, що вони приєднаються до компанії. Додатково деяким кандидатам пропонували роботу без проведення співбесід.

Агресивні зусилля щодо найму персоналу, схоже, є частиною узгодженої стратегії, спрямованої на перетворення Meta у домінуючого гравця у сфері ШІ. В січні Цукерберг заявляв, що до кінця 2024 року компанія планує мати понад 340 000 графічних процесорів Nvidia H100 (за оцінками аналітиків Raymond James, Nvidia продає чипи H100 за ціну від $25 000 до $30 000, а на eBay вони можуть коштувати понад $40 000 — якби Meta платила мінімально, то витратила б на це близько $9 млрд), а також, що обчислювальна інфраструктура Meta міститиме «майже 600 тисяч обчислювальних еквівалентів H100, якщо включити інші графічні процесори».

Курс Power Skills For Tech від Enlgish4IT.
Зменшіть кількість непорозумінь на робочому місці та станьте більш ефективним у спілкуванні в мультикультурній команді. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Реєстрація на курс

Також Meta прагне виділитися серед конкурентів, таких як OpenAI, своїм підходом із відкритим кодом — у липні компанія випустила публічну версію своєї великої мовної моделі Llama 2.

«З погляду інвестиційних пріоритетів, штучний інтелект буде нашою найбільшою сферою інвестицій у 2024 році як для інженерних, так і для обчислювальних ресурсів», — сказав Цукерберг інвесторам під час телефонної розмови про прибутки минулого року.

Disqus Comments Loading...