Рубрики НовиниСофт

Mastercard тестує технологію розпізнавання обличчя для підтвердження платежів у супермаркетах

Опубликовал
Вадим Карпусь

Компанія Mastercard розпочала тестування системи біометричної оплати для звичайних магазинів. Вона має на увазі підтвердження оплати шляхом розпізнавання обличчя, а не використання безконтактних карток, смартфонів або PIN-кодів.

Компанія заявляє, що її програма Biometric Checkout Program дозволить сканувати особу покупця за допомогою мобільного додатка продавця. Потім отримане зображення зіставляється із фотографією, що зберігається у файлі банківської картки. Цю технологію можна порівняти з методом біометричної ідентифікації FaceID, який використовується в смартфонах Apple iPhone для розблокування пристрою або підтвердження платежів.

Mastercard запустила пілотну програму у п’яти супермаркетах St Marche у Сан-Паулу, Бразилія. Магазини будуть використовувати додаток, розроблений бразильським стартапом Payface. У плані апаратного забезпечення Mastercard співпрацює з такими компаніями, як NEC та Fujitsu General. Незабаром компанія планує вийти на міжнародний ринок.

Англійська для початківців від Englishdom.
Для тих, хто тільки починає вивчати англійську і хоче вміти використовувати базову лексику і граматику.
Реєстрація на курс

Також наголошується, що у розробці є додаткові функції, які можуть використовувати цю технологію. Вже розпочинаються дослідження у сфері перевірки віку при купівлі товарів з обмеженим доступом.

Джерело: Bloomberg

Disqus Comments Loading...