Новини

Mastercard тестує технологію розпізнавання обличчя для підтвердження платежів у супермаркетах

Mastercard тестує технологію розпізнавання обличчя для підтвердження платежів у супермаркетах

Компанія Mastercard розпочала тестування системи біометричної оплати для звичайних магазинів. Вона має на увазі підтвердження оплати шляхом розпізнавання обличчя, а не використання безконтактних карток, смартфонів або PIN-кодів.

Компанія заявляє, що її програма Biometric Checkout Program дозволить сканувати особу покупця за допомогою мобільного додатка продавця. Потім отримане зображення зіставляється із фотографією, що зберігається у файлі банківської картки. Цю технологію можна порівняти з методом біометричної ідентифікації FaceID, який використовується в смартфонах Apple iPhone для розблокування пристрою або підтвердження платежів.

Mastercard запустила пілотну програму у п’яти супермаркетах St Marche у Сан-Паулу, Бразилія. Магазини будуть використовувати додаток, розроблений бразильським стартапом Payface. У плані апаратного забезпечення Mastercard співпрацює з такими компаніями, як NEC та Fujitsu General. Незабаром компанія планує вийти на міжнародний ринок.

Курс
Frontend вечірній
Отримайте навички та знання в ІТ-сфері, не відриваючись від роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend вечірній

Також наголошується, що у розробці є додаткові функції, які можуть використовувати цю технологію. Вже розпочинаються дослідження у сфері перевірки віку при купівлі товарів з обмеженим доступом.

Джерело: Bloomberg


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: