«Мавка. Лісова пісня» незаконно демонструється в росії

Анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня», прем’єра якого відбулася 2 березня, незаконно демонструється у кінотеатрах Росії. Про це повідомив офіційний акаунт «Мавки» у Facebook.

На сайті одного з кінотеатрів розміщено анонс мультфільму «Брати Супер Маріо в кіно», якому передує «передсеанс» української стрічки. «Маріо» в ньому також йде незаконно – ні голлівудські студії, ні кінематографісти України не надають росії ліцензії на покази.

ОНОВЛЕННЯ: Видання «Детектор Медіа» вважає, що мова в оголошенні може йти про російську короткометражку «Мавка», яку використовують для прикриття показів голлівудських фільмів. Аналогічні оголошення зустрічаються на сайтах інших кінотеатрів, там фільм-заглушка позначений чіткіше.

Практика тіньових кінопоказів у росії включає перегляд одного фільму як частину «досеансного обслуговування». Навіть ця схема наразі виявилася порушеною: зазвичай як оголошені фільми фігурують легальні російські картини. Простіше кажучи, крадіжку не прикрито навіть формально.

Легальних фільмів копій для прокату в кінотеатрах росія не отримує. Імовірно, з нею «діляться» дружні країни, також беручи участь у крадіжці інтелектуальної власності.

 

Disqus Comments Loading...