Microsoft планує повністю цифрову Xbox Series X та більше пристроїв Xbox на 2025 рік

Опубликовал
Вадим Карпусь

За словами Шпешала Ніка з подкасту XboxEra, Microsoft має намір випустити повністю цифрову версію ігрової консолі Xbox Series X. Йдеться про консоль без оптичного приводу.

Нік не став вдаватися до подробиць. Він лише коротко висловив припущення, що завдяки такому оновленню консоль може стати меншою та легшою. Крім того, відмова від використання оптичного приводу дозволить скоротити витрати на виробництво та доставку. Це має сенс як для Microsoft, так і для Sony, враховуючи поступово скорочення пропозиції дисків.

Більше того, ходять чутки (які поки що не були підтверджені надійними інсайдерами), що у консолях наступного покоління, випуск яких очікується у 2028 році, взагалі не планується використовувати дисководи.

Нік також повідомив, що Microsoft планує представити більше апаратних рішень Xbox в 2025 році. Раніше глава Xbox Філ Спенсер повідомив, що в компанії не вважають, що Xbox Series X «Pro» необхідна. Однак невідомо, чи змінилася ця позиція після появи чуток про версію консолі PlayStation 5 Pro.

Джерело: insider-gaming

Disqus Comments Loading...