Microsoft продає тостер в стилістиці Xbox Series S — $40 у Walmart

Опубликовал
Юрій Орос

Тостер Xbox Series S вже продається і готовий стати поруч з холодильником Xbox Series X. Так, це справжній тостер, здатний відсмажити логотип Xbox на хлібі.

Зображення тостера Xbox Series S вперше з’явилися майже рік тому на французьких сайтах, але зараз продажами зайнявся Walmart за $39,99, як помітив користувач X Wario64. Хоча тостер виглядає як Xbox Series S з його фірмовим чорним вентиляційним отвором, він має купу функцій тостера: шість рівнів підсмажування, знімний піддон для крихт, світлодіодний зворотний відлік часу та кнопка розморожування. Але головна фішка — це, очевидно, можливість їсти хліб із лого Xbox, як справжній геймер.

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

 

Можливо колись Microsoft випустить повний асортимент побутової техніки, передає The Verge. На кухні вистачить місця для мікрохвильовки, чайника чи пральної машини Xbox. Є й відносно їстівні версії, зокрема «шоколадна» консоль до прем’єри фільму Wonka.

Disqus Comments Loading...