Рубрики НовиниСофт

Microsoft розгортає оновлення Windows 11 (23H2). Так, знову!

Опубликовал
Юрій Орос

Microsoft почала розгортати оновлення Windows 11 2023 (також відоме як версія 23H2), яке додає Copilot та деякі інші програми зі штучним інтелектом, анонсовані у вересні.

Хіба Microsoft вже не випускала це оновлення Windows 11? Але виявляється, що реліз, який відбувся 26 вересня, був по суті лише попередньою версією для торішнього оновлення Windows 11 22H2, передає Engadget. За місяць Copilot так і не потрапив до більшості користувачів Windows.

Курс-професія "Motion Designer" від Skvot.
Навчіться створювати 2D- та 3D-анімації у софтах After Effects, Cinema 4D та Octane Render. Протягом курсу ви створите 14 моушн-роликів, 2 з яких — для реального клієнта.
Детальніше про курс

Microsoft пише, що Windows 11, версія 23H2 — це розширений кумулятивний випуск, який містить усі нещодавно анонсовані функції, а також деякі нові покращення. Чат тепер Microsoft Teams і за замовчуванням закріплений на панелі завдань. Застосунок може взяти на себе мінікомунікацію: переписуватися в чаті, телефонувати, зустрічатися груповими спільнотами, організовуватися і ділитися ідеями в один-два кліки.

Disqus Comments Loading...