Мінцифра: внести зміни та закрити ФОП знову можна на сайті «‎Дія»

Після відновлення роботи державних реєстрів Від початку російського вторгнення до України служби нацбезпеки відключили усі держреєстри, щоб захистити дані українців, а зараз їх робота відновлюється команда розробників «‎Дія» продовжує поступово поновлювати послуги — 28 березня запрацювала автоматична реєстрація ФОП на сайті «‎Дія», а сьогодні розробники повернули українським підприємцям просту та зручну можливість внесення змін та закриття бізнесу через кабінет на сайті «‎Дія».

Ці можливості знову доступні на сайті «‎Дія» та дозволяють зробити все за кілька кліків:

Щоб скористатися можливістю, потрібно авторизуватися на порталі та натиснути «Замовити за 2 хвилини» чи «Замовити за 10 хвилини» в залежності від послуги. Далі система підтягне потрібні дані, після чого залишиться тільки все перевірити та підписати е-підписом. Заява буде автоматично надіслана реєстратору та оброблена протягом доби. ЇЇ статус можна відстежувати в кабінеті громадянина на порталі «‎Дія».

Тільки за першу добу з відновлення автоматичної реєстрації українці зареєстрували понад 1000 ФОП у «Дії». Серед лідерів відкритих ФОП — сфери надання інформаційних послуг, ІТ та роздрібна торгівля.

За три дні послугою автоматичної реєстрації ФОП скористалися вже 1800 українців

Disqus Comments Loading...