monobank запускає продаж військових облігацій — їх можна буде купити в додатку уже завтра

Вихід оновлення monobank, яке принесе можливість придбати військові облігації, анонсував співзасновник Олег Гороховський.

Апдейт вийде одночасно на Android та iOS уже завтра, 29 квітня.

Оновлено [16:39]: Оновлення вже вийшло і всі охочі вже можуть купувати військові облігації прямо у додатку monobank. Відповідна кнопка з’явилася у розділі Накопичення.

Любомир Остапів опублікував відеоінструкцію, як купувати військові облігації у додатку monobank на Android. На iOS порядок дій той самий.

Мінімальний строк — пів року, купити можна від 1 облігації. Дохідність військових облігацій становить 11% річних. Виплати на 100% гарантовано міністерством фінансів України.

Умови купівлі військових облігацій у monobank

«Зробили все дуже просто.

Купуючи облігацію, ви перераховуєте гроші до бюджету, допомагаєте забезпечити стабільність економіки та наближаєте Україну до перемоги. А ще заробляєте до 11% річних у гривні‎»

Олег Гороховський

український бізнесмен та співзасновник monobank

Військові облігації — різновид облігацій внутрішньої державної позики — державних цінних паперів, емітентом яких є Міністерство фінансів України. Військові облігації розміщуються на внутрішньому ринку державних цінних паперів України. Їх особливість полягає у тому, що облігації цільові — кошти від розміщення держава спрямовуватиме на фінансування Збройних сил України та потреб країни в умовах воєнного стану. Держава гарантує власникам Військових облігацій виплату їх номінальної вартості та доходу відповідно до умов розміщення облігацій.

Ще цікавий момент — згідно з рішенням НБУ, при купівлі Військових облігацій перевірка джерел походження коштів не здійснюється.

Disqus Comments Loading...