ОНОВЛЕНО: Морський дрон Magura V5 знищив швидкісний катер окупантів «манґуст» вартістю $3 млн в т.о. Криму – операцію провело ГУР МО

Опубликовал
Вадим Карпусь

Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО) провело чергову успішну операцію з демілітаризації окупантів. Підрозділ Group 13 за допомогою ударного морського дрона Magura V5 знищив швидкісний катер російських загарбників.

ОНОВЛЕНО: За  даними ГУР, українські захисники знищили російський швидкісний патрульний катер проекту 12150 «манґуст». Такий катер сягає до 20 м завдовжки та до 5 метрів завширшки. Максимальна швидкість ― до 50 вузлів. Це багатоцільове швидкісне судно, яке використовується для патрулювання акваторії, боротьби з диверсантами, а також пошуково-рятувальних операцій.

У модифікованих версіях швидкісних катерів встановлено бойові дистанційно-керовані модулі з основною штатною зброєю ― кулеметною установкою калібром 14,5 мм. Також на борту катера загарбники мають два автоматичні гранатомети АГС-17, ручний протидиверсійний гранатомет ДП-64 та два ПЗРК типу «Ігла» або «Верба».

Орієнтовна вартість знищеного «манґуста» становить близько $3 млн.

Бізнес англійська від Englishdom.
Тут навчають за методикою Кембриджу, завдяки якій англійську вивчили понад 1 мільярд людей. Саме вона використовується в найкращих навчальних закладах світу, і саме за нею створені курси.
Інформація про курс

ГУР опублікувало у своєму Telegram-каналі відео удару морським дроном Magura V5 по швидкісному катеру ворога. Ефективне знищення військової техніки загарбників відбулося у бухті Вузька на території тимчасово окупованого Криму.

«Оскільки страх перед українськими атаками  змушує окупантів ховати великі кораблі чорноморського флоту подалі від півострова, бойова робота триває по швидкісних маневрених військових суднах росіян, які незаконно перебувають в українських територіальних водах Криму», ─ зазначили в ГУР МО.

Раніше за допомогою ударних морських дронів Magura V5 українські захисники вже знищили російські кораблі  «цезарь куніков», «івановєц», «сєрґєй котов», «акула» та «серна», а також пошкодили корабель «іван хурс».

Нагадаємо, Magura V5 являє собою багатоцільовий надводний корабель, здатний виконувати різноманітні задачі. Це можуть бути спостереження, розвідка, патрулювання, пошуково-рятувальні роботи, протимінна боротьба, охорона морського флоту, а також бойові місії. Гідродинамічний корпус і витончений профіль V5 дозволяють безпілотнику пересуватися приховано з чудовою маневровістю.

Характеристики Magura V5:

  • Довжина: 5500 мм або 5,5 м;
  • Ширина: 1500 мм, або 1,5 м;
  • Висота над ватерлінією: 500 мм;
  • Крейсерська швидкість: 22 вузли (40,7 км/год);
  • Максимальна швидкість: 42 вузли (77,8 км/год);
  • Дальність: 450 морських миль (приблизно 833 км);
  • Корисне навантаження: 320 кг;
  • Зв’язок: mesh-радіо з повітряним ретранслятором або супутниковий зв’язок.
Disqus Comments Loading...