Рубрики НовиниСофт

Mozilla випустила ювілейну 100-ту версію браузера Firefox

Опубликовал
Максим Григор'єв

Кросплатформовий браузер Firefox став другим після Google Chrome, який отримав тризначну версію. Але якихось великих змін чекати від сотого випуску не варто – лише дрібні виправлення, судячи з опису патчу.

Найпомітнішою для користувача деталлю стане лише зміна смуги прокручування в Linux і Windows 11, яку можна підкоригувати в налаштуваннях за допомогою функції «накладання смуг прокручування».

Для Windows-версії додали декодування відео AV1 з апаратним прискоренням при використанні графічних процесорів/драйверів, що підтримуються. У Linux така можливість поки що відсутня, але скоро може з’явитися на пристроях з процесорами AMD.

Firefox 100 також з’явилася підтримка субтитрів на Amazon Prime Video / YouTube / Netflix при роботі в режимі «картинка в картинці», підтримка субтитрів на сайтах з WebVTT, вбудована в браузер перевірка орфографії тепер підтримує кілька мов одночасно, а також ряд інших дрібних змін.

Онлайн-курс "Створення текстів" від Skvot.
Великий практичний курс для розвитку скілів письма та створення історій, які хочеться перечитувати Результат курсу — портфоліо з 9 робіт та готовність братися за тексти будь-яких форматів.
Детальніше про курс
Disqus Comments Loading...