Рубрики НовиниКіно

На Netflix вийшла друга (і, схоже, далеко не остання) частина «Бунтівного місяця» Зака Снайдера — з українським дубляжем

Опубликовал
Катерина Даньшина

19 квітня на Netflix вийшло продовження космічної саги Зака Снайдера — «Бунтівний місяць. Частина 2: Та, що лишає шрами». Фільм доступний в українському дубляжі та з українськими субтитрами й триває трохи більше 2-х годин.

Водночас вийшли й перші рецензії профільних видань — і загальні оцінки, м’яко кажучи, доволі слабкі. На Metacritic на момент публікації статті фільм оцінювали у скромні 38 балів зі 100 (на основі 15 рецензій).

Перша частина вийшла торік у грудні, і попри неоднозначні відгуки, посіла перше місце у тижневому рейтингу англомовних фільмів Netflix, обійшовши популярну на той час «‎Ілюзію безпеки». «Rebel Moon. Частина 2: Та, що лишає шрами» продовжує епічну історію Кори й решти воїнів, готових пожертвувати всім у боротьбі пліч-о-пліч із народом Вельдту задля захисту донедавна мирного селища, що стало новим домом для тих, чию батьківщину відібрав Материнський Світ.

«Напередодні битви воїнам доведеться постати перед істиною, що криється у їхньому власному минулому, і кожен із них повідає, за що насправді бореться. Уся міць Реалму опускається на повстання, та в скрутну годину утворюються незламні узи, постають нові герої й зароджуються легенди», — йдеться в офіційному синопсисі.

Курс English For IT: Communication від Enlgish4IT.
Почни легко працювати та спілкуватися з мультикультурними командами та міжнародними клієнтами. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Інформація про курс

«Бунтівний місяць» був задуманий Снайдером ще понад десятиліття тому — початково, як частина «Зоряних війн», яку режисер представив Lucasfilm у період між завершенням трилогії-приквелу у 2005 році та продажем Lucasfilm Disney у 2012 році. Згодом історія була перероблена продюсером Еріком Ньюманом і самим Снайдером, спочатку як оригінальний телесеріал, а потім як повнометражний фільм.

Снайдер запросив акторський склад високого рівня, щоб реалізувати його бачення: Софія Бутелла у ролі Кори, Фра Фі у ролі Балізаріуса, Чарлі Ханам («Тихоокеанський рубіж»), Кері Елвіс («Принцеса-наречена»), Ед Скрейн та Міхіль Гаусман з «‎Гри престолів», Джімон Хонсу («Шазам!») та інші. Навіть Ентоні Гопкінс з’являється як голос механічного лицаря, який бореться поруч з Корою.

Перед запуском другої частини режисер в інтерв’ю натякнув, що планує продовжити свою сагу — й випустити загалом 4-6 фільмів. Якщо Netflix таки дасть зелене світло на подальші дії, Снайдер каже, що він і його співавтори Курт Джонстад і Шей Хаттен уже мають історію.

«Ми чекаємо виходу всіх цих фільмів, включаючи режисерські версії», — сказав режисер. «Тим часом я, мабуть, зніму ще один невеликий фільм, перш ніж ми вирішимо, що робити з іншими стрічками про повстанців. Але так, я радий зняти їх, якщо це підтвердиться в майбутньому».

Трейлер

Disqus Comments Loading...