Рубрики НовиниСофт

На Xbox оновився дизайн домашнього екрана

Опубликовал
Вадим Карпусь

Після приблизно року тестування Microsoft зробила загальнодоступним новий інтерфейс домашнього екрана Xbox. Нова версія доступна на консолях Xbox Series X/S та Xbox One. Вона пропонує більше простору для фону та швидкий доступ до магазину, пошуку та налаштувань.

На оновленому домашньому екрані мозаїчний інтерфейс зміщується вниз, забезпечуючи більше місця для демонстрації фону. Це рішення ґрунтується на відгуках користувачів. Розміри плиток було зменшено. Водночас інтерфейс отримав адаптивні елементи, завдяки чому фон оновлюється при наведенні курсора на певні ігри та програми.

Над основним домашнім інтерфейсом знаходиться новий плаваючий інтерфейс користувача. Він забезпечує швидкий доступ до ігор та бібліотеки застосунків, Microsoft Store, Xbox Game Pass, пошуку та налаштувань. Це меню дозволяє набагато швидше пересуватися по ігровій бібліотеці або налаштуванням.

При прокручуванні інтерфейсу можна знайти нові кураторські та персоналізовані списки, а також віджет для друзів та оновлень спільноти. Цю область можна індивідуально налаштувати за допомогою закріплених ігор та груп, таких як Quick Resume.

Microsoft вже розпочала розгортання нового домашнього екрана Xbox, але на його повноцінне запровадження для всіх користувачів може знадобитися кілька тижнів.

Disqus Comments Loading...