Набір iFixit для заміни екрана Pixel Fold власноруч коштує $900. Новий смартфон — $1800

Опубликовал
Вадим Карпусь

У магазині iFixit з’явився великий вибір наборів компонентів для ремонту найбільшого та найдорожчого смартфона Google ─ Pixel Fold.

Дорогим товаром є ремонтний комплект для внутрішнього 7,6-дюймового дисплея. Якщо ви якимось чином зламаєте гнучку OLED-панель (а це досить легко зробити буквально за кілька днів використання), ця деталь коштуватиме вам колосальні $900. При тому, що весь смартфон коштує $1800.

$900 – це багато для дисплея. Але фактично йдеться не тільки про дисплей, а про цільний блок, який включає чи не всю верхню половину Pixel Fold. Сюди входять дисплей, рамки навколо нього, металевий каркас та бічні сторони телефону, шарнір, бічні кнопки, датчик відбитків пальців та безліч дротів.

Додатково пропонується набір Fix Kit для гнучкого дисплея. Крім вже згаданого блоку він включає набір інструментів iFixit, таких як викрутки, кілька м’яких важелів, грілку, сисальце, 14 різних клейких смужок, лист графіту, що розсіює тепло, термопасту і 2 батареї. Цей набір коштує на $10 дорожче.

Зовнішній екран коштує набагато дешевше ─ $160, а задня скляна кришка і виступ камери ─ $70. Батареї (їх у Pixel Fold дві) коштуватимуть $50 кожна. Задня потрійна камера коштує $140, а внутрішня та фронтальна камери – $43. Також можна купити всі необхідні клеї, піни та графітові смужки по $4 за штуку. Хоча вигідніше буде витратити близько $10 за ремонтний комплект.

Крім компонентів та інструментів для ремонту iFixit також додає 32 різних посібники, які докладно описують, як розібрати та відремонтувати Pixel Fold.

Джерело: arstechnica

Disqus Comments Loading...