Рубрики НовиниКіно

Найгірша прем’єра Marvel за весь час – за перший вікенд «Марвели» зібрали лише $47 млн у США та $110 млн у світі

Опубликовал
Андрей Русанов

Надзвичайно погані збори «Марвелів» за прем’єрний вікенд роблять стрічку гіршим фільмом цього кіновсесвіту за усі часи. До того лише два з 33 фільмів Marvel мали збори менші за $60 млн: «Неймовірний Халк» (2008) з $55,4 млн і «Людина-мураха» (2015) з $57,2 млн.

У 2023 році два фільми Marvel мали тризначні збори у перший вікенд: «Людина-мураха та Оса: Квантоманія» отримав $106 млн, «Вартові галактики 3» зібрали $118 млн. Тож результат «Марвелів» виступив у два рази гірше них.

«Марвели» також не виправдали очікувань у міжнародному прокаті, зібравши $63,3 млн у 51 країни та зібравши в усьому – загалом $110 млн. Відомо, що Disney сподівався заробити щонайменше $140 млн у всьому світі за ці вихідні. І навіть це було б не дуже добре для фільму, виробництво якого коштувало приблизно $220 млн та $100 млн для просування фільму серед аудиторії

Фактично, ці цифри означають майже впевнений програш стрічки у конкуренції з майбутніми фільмами святкового сезону: «Баладою про співочих птахів і змій», приквелом «Голодних ігор», мультфільмом Disney «Бажання» та іншими.

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

«Це безпрецедентний крах касових зборів Marvel», — каже Девід А. Гросс, який керує кіноконсалтинговою компанією Franchise Entertainment Research. «Страйки зашкодили маркетингу фільму, але це не те, що зумовило ці цифри».

«The Marvels» режисерки Ніа ДаКоста з Брі Ларсон, Тейоною Парріс та Іман Веллані в головних ролях є продовженням мільярдного блокбастера «Капітан Марвел» 2019 року. Фільм не наблизився до дебюту свого попередника, який складав $153 млн.

Джерело: Variety

Disqus Comments Loading...