Рубрики Новини

«‎‎Нам не шкода тих, хто підтримує війну з Україною». GSC Game World повністю відмовилася продавати S.T.A.L.K.E.R. 2 на території росії

Опубликовал
Володимир Скрипін

Вранці 14 березня українська студія GSC Game World змінила назву своєї майбутньої гри S.T.A.L.K.E.R. 2 з Heart of ChErnobyl на правильну Heart of ChOrnobyl. Одночасно розробники звернулися до російської фан-бази — через війну в Україні вони вирішили повністю відмовитися від продажів майбутньої гри на території росії.

Розробники S.T.A.L.K.E.R. 2 вилучають гру з усіх цифрових майданчиків в російському регіоні — і після релізу вона там теж не з’явиться. В росії цифрову копію гри отримають лише ті, хто вже встиг попередньо замовити її. Водночас фізичні видання S.T.A.L.K.E.R. 2 у рф продаватися не будуть, а вже оформлені замовлення скасовуються.

«‎‎Нам не шкода втрачати ту частину комьюніті, яка підтримує війну з Україною. Ми знаємо, що є люди, які усвідомлюють те, що відбувається, і підтримують Україну у цій війні. Але ви також стикнетесь з неможливістю купити гру. Поділ неможливий»

GSC Game World

Одночасно GSC Game World повідомила, що ця публікація у російській соцмережі VK, яка, нагадуємо, заблокована в Україні з 2017 року, — остання.

Курс Project Manager від Powercode academy.
Онлайн-курс Project Manager. З нуля за 3,5 місяці до нової позиції Без знання коду, англійської та стресу.
Зарееструватися

На початку березня GSC Game World опублікувала відео на підтримку українців та підтвердила, що розробка S.T.A.L.K.E.R. 2 повністю призупинена. Окрім того, GSC Game World зняла всі свої ігри з продажу у росії.

Disqus Comments Loading...