Як і було заплановано, компанія Awaken Realms запустила краудфандингову кампанію, щоб зібрати кошти на випуск настільної гри S.T.A.L.K.E.R. The Board Game. Кампанія виявилась настільки вдалою, що всю цільову суму $50 тис. вдалося зібрати всього за три з половиною хвилини після запуску.
Скопіюйте та вставте це посилання до свого WordPress сайту, щоби вставити
Скопіюйте та вставте цей код собі на сайт, щоби вставити