Рубрики НовиниКіно

Netflix відкладає виробництво 4-го сезону «‎Відьмака» – поки на 2024-й рік

Опубликовал
Катерина Даньшина

Ймовірно, плани змінились через спільні страйки акторів та сценаристів, що нині активізувалися в Голлівуді.

4-й сезон фентезійного серіалу «Відьмак», в якому Ліам Гемсворт замінить Генрі Кавілла в ролі Геральта з Рівії, розробляється з осені 2022-го року. Відповідно до попередніх планів, знімальний процес мали розпочати у вересні 2023-го, а завершити в травні 2024-го.

Нині, як повідомляє Redanian Intelligence, виробництво та знімання перенесли на 2024-й рік, тож на випуск нового сезону не варто очікувати раніше 2025-го. Точні причини затримки невідомі, але, ймовірно, це пов’язано з поточними страйками Гільдії сценаристів та профспілки акторів SAG-AFTRA в Голлівуді.

Якщо брати до уваги нову модель розрізненого випуску Netflix (перші п’ять серій 3-го сезону вийшли наприкінці червня, а три фінальні вийдуть вже завтра – тобто за місяць від першої частини) є шанс на старт наприкінці 2024-го, але за дуже прискореного темпу.  Для порівняння, знімання 3-го сезону почалися 31 березня 2022 року і завершилися 12 вересня 2022 року з випуском влітку 2023 року. Це приблизно 14 місяців знімань і постпродакшну.

Водночас Netflix достроково завершив роботу над спінофом «‎Відьмака» про банду Щурів – за чутками серіал мав складатися з 8 епізодів, однак з огляду на тривалість знімань, ймовірно, остаточна версія буде коротшою.

Disqus Comments Loading...