--FILE--A Chinese mobile game player plays Tencent's multiplayer online battle royale game PlayerUnknown's Battlegrounds, on his smartphone in Kunming city, southwest China's Yunnan province, 13 August 2018. A university in Wuhan, capital of Hubei province, plans to join the growing number of Chinese colleges offering a course on electronic games, as the nation looks to fill the talent gap in the rapidly developing industry. Huazhong University of Science and Technology's course - introduction to game studies - will be available from September next year and will interpret games from an academic perspective, said Xiong Shuo, a lecturer at the university's School of Journalism and Information Communication.
Аналітична фірма Newzoo назвала 10 компаній, які принесли найбільший дохід в індустрії відеоігор у 2021 році. Їхній загальний заробіток – $126 млрд.
Спочатку жодних змін у порівнянні з останніми роками не відбулося: китайська Tencent, яка володіє PUBG, приносить найбільше грошей в індустрії – $32,2 млрд. І для них 2021 рік був набагато кращим, ніж 2020-й, який приніс $29,3 млрд.
На другому місці – Sony, чий бізнес відеоігор впав на 2,3% у порівнянні з 2020 роком, заробивши минулого року $18,2 млрд.
Саме тут виділяється досягнення Microsoft, тому що, хоча її бізнес відеоігор знаходиться на четвертому місці, нижчому, ніж в Apple (в основному від доходу від App Store), вона зареєструвала зростання на 9,6% у порівнянні з 2020 роком, закрившись із загальним доходом $12,9 млрд.
Далі йдуть Google і NetEase, але увага звертається на те, що сьомою за величиною компанією в області відеоігор є Activision-Blizzard, яка не пізніше 2023 стане частиною Microsoft, і яка торік отримала $8,1 млрд. Зважаючи на це, після закриття угоди Microsoft стане другою у списку з найбільшим доходом від відеоігор, обігнавши Sony.
Топ 10 замикають Nintendo з восьмим місцем і доходом $8,1 млрд, Electronic Arts — $6,5 млрд, і Sea Limited — $4,3 млрд.