Німецький розробник SAP зупиняє продажі в росії та білорусі і запускає програму допомоги українським біженцям

Компанія SAP, яка працювала понад 30 років у росії, заявила про припинення діяльності в цій країні та згортання хмарних сервісів.

Розробник автоматизованих систем управління припинить підтримку та обслуговування своїх продуктів у росії та білорусі, але чинні клієнти, як і раніше, зможуть використовувати куплені продукти. Із закриттям хмарних служб трохи складніше: компаніям, які не підпадають під санкції, пропонують або видалити свої дані, або перенести до дата-центру за межі країни-агресора.

За даними голови правління SAP Хассо Платтнера, у росії працює 1300 співробітників. Деяким із них запропонували переїхати.

«Ми поки що не робимо це в масовому масштабі для наших співробітників, але є окремі випадки, коли деякі наші співробітники працюють з-за кордону».

Лука Мучич, фінансовий директор SAP

Президент України Володимир Зеленський минулого місяця звернувся до SAP із проханням «припинити підтримувати свої продукти у росії».

Додатково SAP запустила програму підтримки українських біженців. Компанія надала безплатний доступ до свого мережевого бізнес-інструменту SAP Ariba Discovery та змінила конфігурацію інструменту. Тепер натисканням кнопки-перемикача «Підтримайте Україну» постачальники можуть оновити свої профілі в SAP Business Network, щоб заявити про готовність надати гуманітарну допомогу.

«У цей непростий час SAP Ariba Discovery допоможе покупцям зв’язатися з мільйонами компаній у 190 країнах через SAP Business Network – безплатно розміщувати повідомлення, безплатно відповідати».

SAP

Так само будь-яка організація, що зіткнулася з дефіцитом, може заявити про свої невідкладні потреби та знайти постачальників, які готові надати гуманітарну допомогу. У SAP сподіваються, що це допоможе прискорити зв’язок між нужденними та постачальниками, які можуть доставити товар швидко та якісно.

Disqus Comments Loading...