Новини Новини 19.04.2022 о 19:01

Німецький розробник SAP зупиняє продажі в росії та білорусі і запускає програму допомоги українським біженцям

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg

Максим Григор'єв

Автор новин

Компанія SAP, яка працювала понад 30 років у росії, заявила про припинення діяльності в цій країні та згортання хмарних сервісів.

Курс Стратегічний маркетинг
Ти нарешті продаси на співбесіді ручку… і стілець… і стіл
Хочу на курс

Розробник автоматизованих систем управління припинить підтримку та обслуговування своїх продуктів у росії та білорусі, але чинні клієнти, як і раніше, зможуть використовувати куплені продукти. Із закриттям хмарних служб трохи складніше: компаніям, які не підпадають під санкції, пропонують або видалити свої дані, або перенести до дата-центру за межі країни-агресора.

За даними голови правління SAP Хассо Платтнера, у росії працює 1300 співробітників. Деяким із них запропонували переїхати.

«Ми поки що не робимо це в масовому масштабі для наших співробітників, але є окремі випадки, коли деякі наші співробітники працюють з-за кордону».

Лука Мучич, фінансовий директор SAP

Президент України Володимир Зеленський минулого місяця звернувся до SAP із проханням «припинити підтримувати свої продукти у росії».

Додатково SAP запустила програму підтримки українських біженців. Компанія надала безплатний доступ до свого мережевого бізнес-інструменту SAP Ariba Discovery та змінила конфігурацію інструменту. Тепер натисканням кнопки-перемикача «Підтримайте Україну» постачальники можуть оновити свої профілі в SAP Business Network, щоб заявити про готовність надати гуманітарну допомогу.

Курс FRONTEND DEVELOPER
Навчіться кодити JavaScript, верстати за допомогою HTML та CSS на цьому курсі!
Ознайомитись з курсом

«У цей непростий час SAP Ariba Discovery допоможе покупцям зв’язатися з мільйонами компаній у 190 країнах через SAP Business Network – безплатно розміщувати повідомлення, безплатно відповідати».

SAP

Так само будь-яка організація, що зіткнулася з дефіцитом, може заявити про свої невідкладні потреби та знайти постачальників, які готові надати гуманітарну допомогу. У SAP сподіваються, що це допоможе прискорити зв’язок між нужденними та постачальниками, які можуть доставити товар швидко та якісно.

Airbnb заборонив росіянам та білорусам бронювання житла по всьому світу


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: