Нова Українська Мрія: «Укрпошта» анонсувала марку з «Мрією», а сам літак Ан-225 відновлять із залученням сучасних міжнародних технологій

Опубликовал
Вадим Карпусь

Перебуваючи у Гостомелі, де окупанти знищили найбільший у світі літак Ан-225 «Мрія», керівництво компанії «Укрпошта» представило нову поштову марку – Українська Мрія. Вона була розроблена ще до війни в рамках конкурсу «Що для мене Україна?».

В конкурсі взяли участь 6134 учасники, які надали 10276 робіт (малюнків та фотографій). Учасники представляли 11 країн, а саме Австралії, Ізраїлю, Італії, Канади, Кіпру, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Румунії, Туреччини та України. Перемогу в конкурсі здобула 11-річна Софія Кравчук з міста Любомль Волинської обл. Її дитяча мрія про щасливе майбутнє України пов’язана з крилатою «Мрією». У своєму малюнку вона зобразила літак Ан-225 «Мрія», прикрашений рожевими квітами, що летить до зірок.

І тепер «Укрпошта» вирішила використати цей малюнок для своєї нової марки, яка теж має всі шанси здобути шалену популярність, як марка з російським військовим кораблем, що прямує до пункту призначення. Про час випуску марки та її тираж буде повідомлено додатково.

Англійська для початківців від Englishdom.
Для тих, хто тільки починає вивчати англійську і хоче вміти використовувати базову лексику і граматику.
Реєстрація на курс

Під час виступу у Гостомелі ще одну новину про Ан-225 «Мрія» розповів генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв. За його словами, існує декілька сценаріїв відновлення літака. Наразі фахівці ДП «Антонов» досліджують залишки літака та розробляють проєкт з його відновлення із залученням міжнародних партнерів та сучасних технологій. Гусєв зазначив, що «Нова Українська Мрією», ймовірно, зможе встановити ще декілька нових рекордів. Але конкретні плани, бюджети та терміни відновлення вже будуть складати після завершення обстеження залишків Ан-225.

Disqus Comments Loading...