Новини Пристрої 25.04.2022 о 20:24

Нова Українська Мрія: «Укрпошта» анонсувала марку з «Мрією», а сам літак Ан-225 відновлять із залученням сучасних міжнародних технологій

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Перебуваючи у Гостомелі, де окупанти знищили найбільший у світі літак Ан-225 «Мрія», керівництво компанії «Укрпошта» представило нову поштову марку – Українська Мрія. Вона була розроблена ще до війни в рамках конкурсу «Що для мене Україна?».

Курс УПРАВЛІННЯ КОМАНДОЮ В БІЗНЕСІ
Вивчайте найкращі практики управління командою та досягайте успіху разом із колективом!
Ознайомитись з курсом

В конкурсі взяли участь 6134 учасники, які надали 10276 робіт (малюнків та фотографій). Учасники представляли 11 країн, а саме Австралії, Ізраїлю, Італії, Канади, Кіпру, Норвегії, Нідерландів, Португалії, Румунії, Туреччини та України. Перемогу в конкурсі здобула 11-річна Софія Кравчук з міста Любомль Волинської обл. Її дитяча мрія про щасливе майбутнє України пов’язана з крилатою «Мрією». У своєму малюнку вона зобразила літак Ан-225 «Мрія», прикрашений рожевими квітами, що летить до зірок.

І тепер «Укрпошта» вирішила використати цей малюнок для своєї нової марки, яка теж має всі шанси здобути шалену популярність, як марка з російським військовим кораблем, що прямує до пункту призначення. Про час випуску марки та її тираж буде повідомлено додатково.

Під час виступу у Гостомелі ще одну новину про Ан-225 «Мрія» розповів генеральний директор ДК «Укроборонпром» Юрій Гусєв. За його словами, існує декілька сценаріїв відновлення літака. Наразі фахівці ДП «Антонов» досліджують залишки літака та розробляють проєкт з його відновлення із залученням міжнародних партнерів та сучасних технологій. Гусєв зазначив, що «Нова Українська Мрією», ймовірно, зможе встановити ще декілька нових рекордів. Але конкретні плани, бюджети та терміни відновлення вже будуть складати після завершення обстеження залишків Ан-225.

Російські війська знищили найбільший в світі літак Ан-225 «Мрія», він буде відновлений за кошти окупанта


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: