Нові рендери Pixel Watch демонструють помітно широку рамку навколо дисплею першого смартгодинника Google

Опубликовал
Вадим Карпусь

Раніше ходили чутки, що рамка дисплея в розумному годиннику Google Pixel Watch буде товстою. Витік зображень підтверджує ці чутки. Причому, судячи з цих зображень, рамка буде не просто товстою, а дуже товстою – схоже, що вона займає близько 10 мм від загального діаметра корпусу в 41 мм.

Більшою частиною Wear OS 3 добре приховує чорне кільце, роблячи його частиною дисплея. Але в деяких варіантах зображення воно все ж таки буде дуже очевидним.

Google анонсувала Pixel Watch ще у травні на заході I/O. Потім численні джерела розкрили багато характеристик майбутнього годинника. Згідно з наявною інформацією, Pixel Watch працюють під керуванням «поліпшеної» версії Wear OS 3 з доступом до рідних застосунків, таких як Google Maps, Google Assistant, Google Wallet та Google Home. Також вони мають інтеграцію Fitbit для перегляду та відстеження інформації про стан здоров’я.

Очікується, що ціна Pixel Watch становитиме $349 за базову версію з модулями Wi-Fi та Bluetooth, а версія з підтримкою LTE буде продаватися за ціною $399. Чи це так, ми дізнаємося вже завтра, оскільки презентацію Pixel 7 і Pixel Watch призначено на 6 жовтня.

Курс Full-stack розробки від Mate academy.
Станьте Full-stack розробником з нуля. Mate academy дає комплексні знання і навички для розробки повноцінних веб-рішень — від візуальної частини до серверної логіки. Ви освоїте технології, щоб створити власний проєкт від а до я — без допомоги інших.
Ознайомитися з курсом

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...