Новини

Нові рендери Pixel Watch демонструють помітно широку рамку навколо дисплею першого смартгодинника Google

Нові рендери Pixel Watch демонструють помітно широку рамку навколо дисплею першого смартгодинника Google

Раніше ходили чутки, що рамка дисплея в розумному годиннику Google Pixel Watch буде товстою. Витік зображень підтверджує ці чутки. Причому, судячи з цих зображень, рамка буде не просто товстою, а дуже товстою – схоже, що вона займає близько 10 мм від загального діаметра корпусу в 41 мм.

Більшою частиною Wear OS 3 добре приховує чорне кільце, роблячи його частиною дисплея. Але в деяких варіантах зображення воно все ж таки буде дуже очевидним.

Google анонсувала Pixel Watch ще у травні на заході I/O. Потім численні джерела розкрили багато характеристик майбутнього годинника. Згідно з наявною інформацією, Pixel Watch працюють під керуванням «поліпшеної» версії Wear OS 3 з доступом до рідних застосунків, таких як Google Maps, Google Assistant, Google Wallet та Google Home. Також вони мають інтеграцію Fitbit для перегляду та відстеження інформації про стан здоров’я.

Очікується, що ціна Pixel Watch становитиме $349 за базову версію з модулями Wi-Fi та Bluetooth, а версія з підтримкою LTE буде продаватися за ціною $399. Чи це так, ми дізнаємося вже завтра, оскільки презентацію Pixel 7 і Pixel Watch призначено на 6 жовтня.

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Ставайте професійним фінансовим менеджером і заробляйте від $500 уже за 2 місяці.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finmanager

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: