Новий лаунчер ігор Electronic Arts, EA App виходить з бета-тесту та замінює Origin – але в ремейк Dead Space можна буде грати без нього

Сьогодні Electronic Arts оголосила, що застосунок EA (EA App) для ПК (котрий раніше називався EA Desktop) офіційно виходить із бета-версії та незабаром замінить чинний застосунок Origin.

Завдяки новому оптимізованому дизайну можна легко знайти потрібні ігри та контент. З автоматичним завантаженням ігор та фоновими оновленнями можна бути впевненим, що гра буде доступна в актуальному стані у будь-який час.

Програма дозволяє створювати кросплатформовий список друзів, приєднавши свій обліковий запис EA до Steam, Xbox та PlayStation. Можна дізнатися, у що грають друзі і пограти разом у розраховані на багато користувачів ігри.

За заявою EA перехід у новий лаунчер з Origin максимально простий. Ігри, збереження та інший контент чекатимуть їх у новому місці. Переноситься і список друзів.

Додаток EA не буде необхідний для того, щоб грати у рімейк Dead Space, що був придбаний у Steam. Однак інші ігри Electronic Arts можуть бути доступні лише у ньому.

Джерело: wccftech

Disqus Comments Loading...