Рубрики НовиниКіно

Новий фільм «Володар перснів: Полювання на Ґоллума» вийде у 2026 році — Пітер Джексон повертається

Опубликовал
Андрій Русанов

Керівник Warner Bros. Discovery Девід Заслав щойно оголосив про новий фільм «Володар перснів: Полювання на Ґоллума», який має вийти у 2026 році.

Пітер Джексон, режисер попередніх класичних стрічок, повертається разом зі співавторами сценарію Френ Волш та Філіппою Бойєнс для продюсування, і, за словами Заслава, «буде залучений на кожному етапі цього шляху».

Наразі проєкт перебуває на ранній стадії розробки сценарію від Волш та Бойєнс, а також Фібі Гіттінс та Арті Папагеоргіу, він «досліджуватиме сюжетні лінії, які ще не розказано», — сказав Заслав.

У пресрелізі Warner Bros. повідомила, що робоча назва фільму – «Володар перснів: Полювання на Голлума», а режисером та виконавцем ролі Голлума (знову) стане Енді Серкіс. Виконавчим продюсером фільму стануть Кен Камінс, Енді Серкіс і Джонатан Кавендіш.

Онлайн курс UI/UX Design Pro від Hillel IT School.
Навчіться проєктувати інтерфейси з урахуванням поведінки користувачів, розв'язувати їх проблеми через Customer Journey Mapping, створювати дизайн-системи і проводити дослідження юзабіліті, включаючи проєктування мобільних додатків для Android та iOS і розробку UX/UI на основі даних!
Дізнатися більше

Під час розмови з інвесторами Заслав сказав, що цей новий фільм «досліджуватиме сюжетні лінії, які ще належить розповісти», а потім додав, що «Володар перснів», «Гаррі Поттер» і «Всесвіт DC» «здебільшого недостатньо використовуються». «Ми наполегливо працюємо, щоб виправити це», — сказав він.

У лютому 2023 року Warner Bros. вперше оголосила, що новопризначені керівники студії Майк Де Лука та Пем Ебді уклали посередницьку угоду щодо створення «кількох» фільмів за мотивами книг Дж. Р. Р. Толкіна. Проєкти розвиватиме New Line Cinema. Freemode, підрозділ Embracer Group, уклав угоду про адаптивні права на книги, зокрема «Володар перснів» і «Гобіт», у рамках підприємства під назвою Middle-earth Enterprises.

Оригінальна трилогія «Володар кілець», знята Джексоном, зібрала майже $3 млрд у всьому світі. Три фільми були мали 30 номінацій «Оскар» і отримала 17 з них. Друга трилогія Джексона, заснована на «Гобіті» Толкіна, мала менші, але близькі до цього збори.

Джерело: IGN, Variety

Disqus Comments Loading...